Gara për kreun e PD/ Gaz Bardhi mesazh të rëndësishëm anëtarëve të Kryesisë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Është kohë zgjedhjesh në Partinë Demokratike dhe për këtë arsye zhvillimet vijnë ditë pas dite nga selia blu.

Kështu, të dielen në orën 18:00 është lajmëruar mbledhja e Kryesise se PD për të miratuar kandidaturat për kryetar partie.

Njoftimi për të gjithë anëtaret e Kryesise eshte bërë nga sekretari i përgjithshëm i Pd, Gazment Bardhi.

Advertisement

Të nderuar anëtarë të Kryesisë,

Mbledhja e Kryesisë të dielën, më date 23 Maj, do të zhvillohet në orën 18:00.

Rendi i ditës:

Miratimi i kandidaturave për Kryetar.

Advertisement

Miratimi i rregullave të propozuara nga Komisioni Zgjedhor për procesin zgjedhor.

Lutem të sigurohet pjesëmarrja në mbledhje!

Me respekt,

Sekretari i Përgjithshëm

Advertisement

Gazment Bardhi

Për kreun e Pd në 13 qershor do të jenë të garë mes Lulzim Bashës, edhe Agron Shehaj, Fatbardh Kadilli, Ibsen Elezi dhe Edit Harxhi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy