Gazment Bardhi takohet me Yuri Kim dhe seantorët amerikan: Partneriteti i Shqipërisë dhe PD me SHBA është jetike

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Gazment Bardhi takohet me Yuri Kim dhe seantorët amerikan: Partneriteti i Shqipërisë dhe PD me SHBA është jetike

Gazmet Bardhi ka zhvilluar një takim me ambasadoren Yuri Kim dhe senatorët amerikanë.

 

Në një postim në Twitter, Bardhi shkruan se partneriteti i Shqipërisë dhe PD-së me SHBA është jetike për të ardhmen e vendin dhe forcimin e demokracisë.

 

Advertisement

Ishte kënaqësi takimi me senatorët amerikanë Chris Murphy dhe Gary Peters. Partneriteti i Shqipërisë dhe PD me SHBA është jetik për të ardhmen e vendit dhe forcimin e demokracisë. SHBA kanë qenë dhe do të mbeten përjetë miqtë tanë më të mirë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy