Gjendet i pajetë një shtetas holandez në Sarandë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Gjendet i pajetë një shtetas holandez në Sarandë

Një shtetas holandez është gjetur i pajetë në qytetin e Sarandës ditën e sotme.

 

Policia bën me dije se ndërruar jetë, për shkaqe natyrale.

 

Advertisement

“Më datë 10.06.2022, në Sarandë, në ballkonin e banesë është gjetur i pajetë shtetasi hollandez J. W., 66 vjeç, banues në Sarandë. Nga të dhënat paraprake dyshohet se ky shtetas ka ndërruar jetë, për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjeve“, njofton policia.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy