Gjendet i vdekur brenda në shtëpi, një person në Durrës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Gjendet i vdekur brenda në shtëpi, një person në Durrës

Një shtetas është gjetur i vdekur në  Durrës këtë të dielë.

Sipas policisë, viktima është një 78 vjecar. Ai u gjet i vdekur në lagjen nr.17, Durrës, pa shenja jete në banesë.

I moshuari me iniciale, B. C., rreth 78 vjeç, banonte i vetëm raporton Vizion Plus.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy