Gjendet i vdekur i moshuari në Divjakë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Gjendet i vdekur i moshuari në Divjakë

Gjendet i vdekur një 75-vjecar ne nje fshat të Divjakes.

Policia beri te ditur se shtetasi me iniciale R.L,  u gjet pa shenja jete, rreth ores 09:50 ne fshatin Cerme Sektor.

Advertisement

Divjakë/Informacion paraprak

Sot rreth orës 09:50, në fshatin Çermë Shkumbin, Divjakë, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi R. L., 75 vjeç.

Grupi hetimor po kryen veprimet procedurale, vdekja dyshohet për shkaqe natyrale.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy