Gjendet i vdekur inxhinieri i bazës së “Pashalimanit” në Orikum

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një 60 vjecar u gjet I vdekur paraditen e kësaj të marte buzë rrugë në “Pashaliman”, Orikum.

Vizion Plus mëson se viktima është inxhinieri i bazës së Pashalimanit Kostandin Kume.

Sipas burimeve dyshohet se Kume ka qënë duke bërë vrap dhe ka pësuar infarkt.

Nga kqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy