Bëni Like Struga.info në Facebook


Gjergj Prevazi emërohet drejtor i Teatrit Eksperimental “Kujtim Spahivogli”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Gjergj Prevazi emërohet drejtor i Teatrit Eksperimental “Kujtim Spahivogli”

Gjergj Prevazi emërohet drejtor i Teatrit Eksperimental “Kujtim Spahivogli”

 

Vendimi eshte zbardhur pas berjes publike te vendimeve te marra nga Keshilli i Ministrave kete te merkure.

 

Advertisement

Ne liste per kete pozicion ishin edhe Ema Andrea, Genc Fuga, Ledion Zoi dhe Indrit Çobani.

 

Po ashtu qeveria ka vendosur edhe Hapjen e Misionit Diplomatik “Ambasadë” të Republikës së Shqipërisë në kryeqytetin e Ukrainës, Kiev.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy