Gjykata e Apelit i jep vulën e PD Sali Berishës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Gjykata e Apelit i jep vulën e PD Sali Berishës

Gjykata e Apelit i ka dhënë vulën e PD Sali Berishës.

Çështja u gjykua nga një treshe gjyqtarësh me relatore Alma Ahmeti, ndërsa dy anëtarët ishin Iliba Bezati dhe Elona Toro.

“Demokratët janë ata që vendosin. Demokratët sot janë të bashkuar. Nga sot do të kenë vetëm një mision, çrrënjosjen e këtij regjimi. Një opozitë e përçarë ka marrë fund. Sot Shqipëria ka një opozitë të bashkuar. Cdokush që e ndjen veten demokrat e ka derën e PD të hapur dhe është i mirëpritur”, tha deputeti Flamur Noka jashtë gjykatës.

Vijon…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy