Goditi me karrige gjyqtarin gjatë ndeshjes Apolloni-Vorë, në kërkim 35-vjeçari

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Goditi me karrige gjyqtarin gjatë ndeshjes Apolloni-Vorë, në kërkim 35-vjeçari

Një incident është regjistruar gjatë ndeshjes mes Apollonisë dhe Vorës, të luajtuar në Fier. Një tifoz ka dëmtuar ulëset e stadiumit dhe me njërën prej tyre ka goditur gjyqtarin e ndeshjes.

 

Policia po punon për kapjen e 35-vjeçarit, pas identifikimit të rastit. Ai akuzohet për veprat penale “Goditja e sportistit, trajnerit, arbitirit, ndërjmjetësit sportiv” dhe “Shkatërrimi i pronës”.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy