Grabitja e bankës/ U morën rreth 10 mijë euro, por edhe dollarë e lekë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Grabitja e bankës/ U morën rreth 10 mijë euro, por edhe dollarë e lekë

Dalin të tjera detaje në lidhje me grabitjen e filialit të bankes së nivelit të dytë të hënën në Koplik.

Sipas të dhënave të deritanishme tre autoret mësohet se kanë arritur të grabisin mbi 10 mijë euro, 1 mijë dollare dhe 400 mijë leke të reja.

Advertisement

Ata u futen të maskuar dhe të armatosur dhe duke kërcënuar punonjësit moren nga sportelet shumat e parave.

Autoret u larguan me një makinë tip GOLF, e cila u gjet e djegur pak më vonë në periferi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy