Humb jetën 30 vjeçarja në Kavajë, betonierja përplas një person me biçikletë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Humb jetën 30 vjeçarja në Kavajë, betonierja përplas një person me biçikletë

Dy aksidente të rënda me pasojë vdekjen e dy personave, ndodhën paraditen e kësaj të premteje në Kavajë dhe Durrës. Një 30-vjeçare humbi jetën në vendin e quajtur Përroi i Rikaj në Kavajë, kur makina e saj doli nga rruga dhe përfundoi në kanal.

 

Policia thotë se e reja ndërroi jetë në vend, ndërsa dyshohet se ajo ishte me shpejtësi të lartë.

 

Advertisement

Ndërkohë në Durrës, një betoniere përplasi për vdekje një person, i cili po lëvizte me biçikletë.

 

Aksidenti ndodhi në lagjen nr.18, të qytetit bregdetar. Policia shoqëroi drejtuesin e betonierës, ndërsa vazhdon hetimi për sqarimin e rrethanave të këtij aksidenti.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy