Humb kontrollin e mjetit, ndërron jetë 60-vjeçari në Elbasan

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Humb kontrollin e mjetit, ndërron jetë 60-vjeçari në Elbasan

Policia e Elbasanit bën me dije se një 60-vjeçar ka humbur jeten aksidentalisht. Raportohet se viktima po drejtonte automjetin tip ‘Zetor; dhe ka humbur kontrollin. Për pasojë automjete është përmbysur dhe i ka shkaktuar vdekjen.

 

Elbasan/Informacion paraprak

 

Advertisement

Në fshatin Dumberas, Gramsh, shtetasi V. B., rreth 60 vjeç, duke drejtuar automjetin bujqësor tip ‘Zetor’, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti është përmbysur.

 

Drejtuesi i automjetit shtetasi V. B., ka ndërruar jetë në vendngjar

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy