Humbi kontrollin e makinës dhe u përplas me bordurën anësore/ Humb jetën adoleshenti në Baldushk

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Humbi kontrollin e makinës dhe u përplas me bordurën anësore/ Humb jetën adoleshenti në Baldushk

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 22:30, në Baldushk.

 

17-vjeçari me iniciale Sh.V. duke drejtuar automjetin tip “Benz”, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe automjeti ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën anësore.

 

Advertisement

Si pasojë e aksidentit, drejtuesi i automjetit ka ndërruar jetë.

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Advertisement

Më datë 22.05.2023, rreth orës 22:30, në Baldushk, shtetasi Sh. V., 17 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe automjeti ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën anësore.

 

Si pasojë e aksidentit drejtuesi i automjetit, shtetasi Sh. V., ka ndërruar jetë.

 

Advertisement

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy