Inceneratorët/ Ilir Meta paralajmëron protestën e parë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka paralajmëruar protestën e parë politike në këtë shtator.

 

Meta ka bërë me dije se protesta do të mbahet në 13 shtator, në orën 18:00 në inceneratonin e Tiranës.

 

Advertisement

Inceneratorin e Tiranës, Meta e ka konsideruar si ‘kryevepra’ e korrupsionit të qeverisë.

 

Ish-Presidenti ka ftuar të bashkohen të gjithë qytetarët dhe ata që dëshirojnë të protestojnë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy