Irma dhe Eranda si dikur/ “Këngë Moj” bën bashkë motrat Libohova

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Irma dhe Eranda si dikur/ “Këngë Moj” bën bashkë motrat Libohova

Spektakli i të enjtes mbrëma në Këngë Moj ishte një natë e dedikuar për këngëtaren Irma Libohova.

 

Këngëtarja kishte të ftuar miqtë e saj të mbrëmjes, ndërsa mes tyre ishte edhe motra e saj Eranda.

 

Advertisement

Prej shumë kohësh, flitej se mes motrave Libohova kishe një krisje dhe se ato nuk flisnin së bashku.

 

Por pas shumë kohësh, Irmën dhe Erandën i pamë bashkë, duke interpretuar hitet e tyre në ekranin e Vizion Plus, ku dhuruan jo pak emocione për publikun dhe skenë dhe telespektatorët që i ndiqnin nga ekrani.

 

Advertisement

Në fund të mbrëmjes, Irmës dhe Erandës iu bashkua edhe motra tjetër e tyre, ku bënë mbylljen e “Këngë Moj” sëbashku.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy