Kamarieri ‘ngre në këmbë’ Policinë e Vlorës, merr xhiron ditore dhe arrtiset nga lokali në Dhërmi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kamarieri ‘ngre në këmbë’ Policinë e Vlorës, merr xhiron ditore dhe arrtiset nga lokali në Dhërmi

Një kamarier i punësuar në një restorant në Dhërmi ka vënë në lëvizje Policinë e Vlorës pasi ka vjedhur xhiron ditore në vendin ku punonte dhe është arratisur.

Veprimi i punonjësit është pikasur nga menaxherët dhe pronari i lokalit të cilët kanë deklaruar se kamarieri pasi ka marrë të gjitha paratë e ditës është larguar me shpejtësi me një automjet tip ‘Golf’ të bardhë në drejtim të Vlorës.

Policia ka ngritur postblloqe në të gjitha rrugët nga Dhërmiu për në Vlorë për të bërë të mundur ndalimin e personit në fjalë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy