Kapet me armë dhe me mina me telekomandë, arrestohet një person në Vlorë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kapet me armë dhe me mina me telekomandë, arrestohet një person në Vlorë

Një person është arrestuar nga policia në Vlorë.

I arrestuari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, është kapur me armë dhe mina me telekomandë.

Dyshohet se këto do të përdoreshin në ndonjë atentat.

Deri më tani, policia nuk ka dalë ende me një njoftim zyrtar./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy