Keni bërë plane për ditën e sotme? Mësoni më parë si do të jetë moti

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Keni bërë plane për ditën e sotme? Mësoni më parë si do të jetë moti

Ditën e shtune vendi ynë ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të qëndrueshme si rezultat i masave ajrore të lagështa me origjinë jugore.

Moti parashikohet me kthjellime në pjesën e parë të ditës si dhe alternime vranësirash të cilat vijnë në shtim pas mesditës.

Reshjet do të jenë të dobta në veriperëndim ndërsa pritet që intensiteti i tyre të shtohet në orët e vona të mbrëmjes. /vizionplus.tv

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy