Konflikt për një telefon, plagoset me thikë 47-vjeçari në Vlorë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Konflikt për një telefon, plagoset me thikë 47-vjeçari në Vlorë

Një plagosje me thikë është regjistruar mesditen e kësaj të marte në zonën e quajtur “Kapelja” në qytetin e Vlorës. Mësohet se sherri ka nisur për një telefon, ndërsa të përfshirët fillimisht janë konfliktuar me fjalë dhe më pas debati ka vijuar deri në përdorimin e mjeteve prerëse.

 

Si pasojë është qëlluar me thikë një 47-vjeçar, i cili është dërguar menjëherë në spitalin e Vlorës. Gjendja e tij raportohet jashtë rrezikut për jetën.

 

Advertisement

Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të plagosjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy