Korçë/ Dekania e Fakultetit të Ekonomisë në gare për primaret e PD për bashkinë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Korçë/ Dekania e Fakultetit të Ekonomisë në gare për primaret e PD për bashkinë

Ledina Alolli ploteson formularin e kandidimit per primaret e PD për zgjedhjet lokale në Korçë,

.
Dekania e Fakultetit te Ekonomise është kandidatja e trete që futet në garen per kandidate per bashkine e Korçës.

Afati per dorezimin e formulareve perfundoi ne oren 20 dhe nga dega e PD te Korces kane plotesuar formularin e kandidimit tre emra.

 

Advertisement

Ata janë: Gjergji Gjata, Entela Dvorani dhe Ledina Alolli.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy