Kredia e OSHEE/ Kuvendit i ikin dritat, Balluku përplaset me deputetin demokrat

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kredia e OSHEE/ Kuvendit i ikin dritat, Balluku përplaset me deputetin demokrat

Ndërpritet për disa minuta energjia elektrike në Kryesinë e Kuvendit, ku po zhvillohen mbledhjet e komisioneve parlamentare.

Si për ironi, në momentin e ndërprejes së dritave,  po prezantohej projektligji për marrjen e 70 mln euro kredi nga OSHEE.

Ministrja Belinda Balluku u përplas me deputetin demokrat, Arbi Agalliu, i cili kapi një foto për të treguar ironinë. Ajo iu drejtua duke i thënë që nuk është etike shkrepja e fotos, duke bërë që mbeldhja të ndërpritet për pak.

Advertisement

Balluku: Nuk është etike që bën foto, ne kemi ardhur për të folur për çështje etike dhe profesionale.
Agalliu: Kush je ti që më tregon etikën?
Balluku: Unë jam ajo që more ti në foto, për çfarë e bërë foton

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy