Kurbin/ Merr flakë makinë në ecje, lëndohet drejtuesi i mjetit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kurbin/ Merr flakë makinë në ecje, lëndohet drejtuesi i mjetit

Një automjet tip “Ford Focus” ka marrë flakë në ecje në Sanxhak të Kurbinit. Raportohet se si pasojë ka mbetur i lënduar drejtuesi i mjetit.

 

Ky i fundit është transportuar në spitalin e Traumës, ku ndodhet nën kujdesin e bluzave të bardha. Gjendja e tij shëndetësore raportohet jashtë rrezikut për jetën.

 

Advertisement

Njoftimi i policisë:

 

Në Sanxhak, si pasojë e një defekti teknik, ka marrë flakë në ecje automjeti tip Ford Focus, me drejtues shtetasin A. L. i cili për pasojë ka marrë lëndime fizike dhe është transportuar në Spitalin e Traumes Tiranë për ndihmën  e nevojshme mjekësore, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy