Kurbin/ U zu poshtë nga kamioni, ndërron jetë mekaniku

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kurbin/ U zu poshtë nga kamioni, ndërron jetë mekaniku

Një 45-vjeçar në Kurbin ka humbur jetën gjatë punës. 45-vjeçari po punonte në një servis makinash ku dyshohet se e ka zënë poshtë një kamion. Si pasojë e plagëve të marra nga aksidenti, 45-vjeçari ka ndërruar jetë.

 

“Në një servis automjetesh në fshatin Laç, Kurbin, shtetasi A. M. 45 vjeç, mekanik në këtë servis, duke punuar në një mjet kamion, dyshohet se  aksidentalisht kamioni e ka zënë poshtë dhe për pasojë shtetasi A.M, ka ndërruar jetë”, thuhet në njoftim.

 

Advertisement

Grupi hetimor vazhdon veprimet hetimore në vendin e ngjarjes për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy