Ky është autori që vrau vëllain dhe kunatën në Tiranë (Foto)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ky është autori që vrau vëllain dhe kunatën në Tiranë (Foto)

Vizion Plus ka siguruar foton e autorit të vrasjes së dyfishtë në Tiranë.

 

Autori është Arsen Muskurti (Hamza) i cili qëlloi me armë zjarri, për vdekje, vëllain dhe bashkëshorten e tij në ambjentet e një lokali në afërsi të “Myslym Shyrit”.

 

Advertisement

 

Të vrarë në vend mbetën Dritan dhe Nora Muskurti.

 

 

Advertisement

Policia e Shtetit njoftoi se vrasja ka ndodhur pas një konflikti familjar dhe është vënë në kërkim autori.

 

Grupi hetimor nën drejtimim e Prokurorisë po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy