Laboratori i drogës në Fier/ Dalin PAMJET nga banesa ku bëhej përpunimi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vizion Plus sjell pamjet e para nga vendi ku u gjet laboratori i drogës në fshatin Frakull të Fierit.

 

 

Në vendin e ngjarjes aktualisht ndodhen forca të shumta policie dhe zona është rrethuar.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy