Lajm i fundit/ Sulm brutal me armë në “Don Bosko”, viktima dhe të plagosur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Lajm i fundit/ Sulm brutal me armë në “Don Bosko”, viktima dhe të plagosur

Te shtena me arme zjarri jane regjistruar mbremjen e kesaj te diele ne zonen e Don Doskos ne Tirane.

 

Burime per Vizion Plus bejne me dije se ngjarja  e rende ka ndodhur ne nje lokal.

 

Advertisement

Dyshohet se 1 grua ka humbur jeten dhe disa te tjere jane plagosur, por nuk ka te dhena mbi identitetet e te perfshireve ne kete ngjarje ose dinamiken e krimit.

 

Te shtenat kane ardhur nga jashte lokalit qe eshte ne pronesi te Fatjon Muratajt , persona me precedente kriminal, aktualisht ne burg.

 

Advertisement

Dyshohet se objektiv i atentatit ka qene nje i aferm i tij.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy