Bëni Like Struga.info në Facebook


Lëkundje të forta tërmeti në Tiranë/ Ja sa ishte magnituda

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Lëkundje të forta tërmeti në Tiranë/ Ja sa ishte magnituda

Një tërmet i fuqishëm është regjistruar pak minuta më parë në Tiranë.

 

Epiqendra ka qenë midis Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut. Ndërkohë në Tiranë lëkundjet kanë qenë të forta.

 

Advertisement

Sipas EMSC, tërmeti ka qenë 4.7 ballë i shkallës Rihter.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy