Lëkundje tërmeti në Tiranë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Lëkundje tërmeti në Tiranë

Lëkundje tërmeti janë ndierë mesditën e kësaj të mërkure në Tiranë.

Ende nuk ka të dhënë për epiqendrën dhe magnitudën.

Vijon…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy