Makina humb kontrollin dhe përfundon në lokal/ Lëndohet një klient

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Makina humb kontrollin dhe përfundon në lokal/ Lëndohet një klient

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor dytësor Lezhë –Milot.

Policia bën me dije se rreth orës 08:30, në vendin e quajtur Tresh, shtetasi N.V. , ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit të tij duke dalë nga rruga dhe përfunduar tek veranda e një lokali.

Advertisement

Për pasojë, është lënduar shtetasi N.N. 60 vjeç, klient i lokalit, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Lezhë, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor vazhdon veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy