Makina përplaset me biçiklistin, plagoset rëndë 60-vjeçari

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Makina përplaset me biçiklistin, plagoset rëndë 60-vjeçari

Plagoset një 60-vjeçar në aksin rrugor Milot-Mamurras.

Shtetasi që lëvizte me biciklete u perplas me nje mjet.

Për shkak të demtimeve tē konsiderueshme, i plagosuri u dergua ne spitalin e Traumes.

Njoftimi i policisë:

Advertisement

Në aksin rrugor Milot-Mamurras, në vendin e quajtur “Fusha e e Sportit ” automjeti me drejtues shtetasin V.M., 34 vjeç, banues në Durrës është përplasur me biçiklistin shtetasin D.K., 60 vjeç, banues në Laç, ku si pasojë ka marrë dëmtime dhe është dërguar në spitalin e Traumës, Tiranë.Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Kurbin, për veprime të mëtejshme.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy