Maratona zgjedhore 2023 me Pranvera Borakajn dhe Alban Dudushin/ Gjithçka në kohë reale vetëm në Vizion Plus

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Maratona zgjedhore 2023 me Pranvera Borakajn dhe Alban Dudushin/ Gjithçka në kohë reale vetëm në Vizion Plus

Të dhëna të përditësuara vazhdimisht në kohë reale, fluks lidhjesh direkte nga qendrat e votimit,  shtabet elektorale, të ftuar në studio, deklarata të menjëhershme nga protagonistët dhe rezultate të drejtpërdrejta  nga të gjitha bashkite e vendit.

 

Dokumentimi LIVE i është besuar Pranvera Borakajt dhe Alban Dudushit, mbështetur nga redaksia  e lajmeve e Vizion Plus, që zbresin në fushë me shifrat në kohë reale, parashikime, të ftuar dhe rezultate.

 

Advertisement

Më shumë se 100 persona të angazhuar në dy studio lëvizëse dhe një numër i madh lokacionesh direkte si: qendrat e votimit në disa prej qyteteve kryesore ku gara parashikohet më e fortë.

 

Në studio, të ftuar zgjedhor non-stop , do të jenë drejtues politikë, redaktorë gazetash, kolumnistë dhe  komentues politikë, për komente, reagime, analiza dhe skenarë të së ardhmes.

 

Advertisement

Duke qenë se maratona fillon të dielën ora 7:00 dhe shtrihet edhe të hënën me poshte eshte nje liste me takimet normale të së dielës dhe të hënës që devijojnë nga programi prej zhvillimit të maratonës:

 

Te DielenTe Henen
Kartonat e Mengjesit7 pa 5
Next Best rts.Molla e Ndaluar rts.
Divorci Super episod rts.Akrepi rts.
Lajmet 12:00Historia Jone
Tring Stars rts.Divorci rts.
AlPazar rts.Next
Jete e premtuar ep.6Fake Off
Ne pritje te Miss Universe ep.6
E Zone
Studio Sport

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy