Mbajti peng 53-vjeçarin dhe i mori telefonin, në pranga i riu në Tiranë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Mbajti peng 53-vjeçarin dhe i mori telefonin, në pranga i riu në Tiranë

Një 23-vjeçar në Tiranë është vënë në pranga pasi ka marrë peng një person dhe i ka marrë telefonin me dhunë.

 

I riu i identifikuar si Arment Trezhnjeva, është takuar me 53-vjeçarin në zonën e “Brrylit” dhe më pas e ka kërcënuar këtë të fundit me thikë duke e dërguar në një banesë private, ku edhe i ka marrë telefonin.

 

Advertisement

Policia ka mundur të zbardhë ngjarjen dhe ka sekuestruar 2 aparate celularë dhe një thikë që i përkisnin 23-vjeçarit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy