Mbledhja e Kryesisë në PD/ Alibeaj propozon largimin e individëve ‘non grata’ nga strukturat qendrore

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Mbledhja e Kryesisë në PD/ Alibeaj propozon largimin e individëve ‘non grata’ nga strukturat qendrore

Zbardhen detaje të reja nga mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike në selinë blu.

Mësohet se nënkryetari Enkelejd Alibeaj ka propozuar që ne strukturat qendrore te mos jene individët non grata. Lidhur me këtë propozim kanë rënë dakord edhe anëtarët e tjerë.

Advertisement

Pjesë nga diskutimet për këtë propozim:

Dhurata Cupi: Kjo eshte per Sali Berishen. Ta themi qarte dhe shqip. A jemi ne ne gjendje ta perballojme dot kete ndaj demokrateve?

Advertisement

Kreshnik Collaku: Jam dakort me kete propozim.

Agron Gjekmarakaj: Jam dakort me propozimin

Advertisement

Salianji: Ta kthejmë ne rezolute.

Orjela Nebiaj: Dakort

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy