Merr flakë automjeti në qendër të Beratit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Merr flakë automjeti në qendër të Beratit

Një automjet ka marrë flakë këtë të premte në Berat. Siç dallohet në foto, automjeti është shkrumbuar totalisht. Forcat e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

 

Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar. Gjithashtu, shkaqet e djegies së automjetit nuk janë bërë ende me dije.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy