Merr flakë kamioni në Vorë/ Dyshimet e para

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Merr flakë kamioni në Vorë/ Dyshimet e para

Një kamion është përfshirë nga flakët ditët e sotme në një servis, në Vorë.

 

Blutë raportojnë se kamioni është djegur pjesërisht në pjesën e përparme.

 

Advertisement

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

 

Ndërkaq, grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

 

Advertisement

Vorë/Informacion paraprak

 

Me datë 10.03.2023, në Vorë, në një servis, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht në pjesën e përparme një mjet tip kamion.

 

Advertisement

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

 

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy