Merr flakë një godinë në Fier/ Prej kohësh ishte e braktisur, nuk dihen shkaqet

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Merr flakë një godinë në Fier/ Prej kohësh ishte e braktisur, nuk dihen shkaqet

Merr flakë një godinë e braktisur në lagjen 1 maji të qytetit të Fierit.

Flakët kanë shpërthyer brenda mjediseve të godinës ndërsa ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.

Advertisement

Godina ndodhet pranë drejtorisë së ujësjellësit në Fier, në afërsi të një blloku banimi.

Menjhërë kanë mbërritur uniformat blu dhe forcat zjarrëfikëse për të neutralizuar zjarrin i cili ka avancuar në të gjithë objektin.

Advertisement

Objekti prej kohësh ëahtë i braktisur dhe i pabanuar.  Nuk dihen shkaqet e zjarrin në një ditë me shi si kjo e dielë në Fier.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy