Mësueset u zunë në mëngjesore/ Karrige dhe armë në sy të nxënësve të shkollës “Çajupi”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Mësueset u zunë në mëngjesore/ Karrige dhe armë në sy të nxënësve të shkollës “Çajupi”

Katër persona kanë mbetur të plagosur pasi janë qëlluar me sende të forta.

Sherr nisi mes dy mesueseve ne nje mengjesore afer shkollës “Çajupi” në tiranë, dhe me pas degjeneroi deri në përdorimin e armës.

Një prej personave ka qëlluar në ajër me armë zjarri, ndërsa e gjithë ngjarja ka ndodhur në prani të nxënësve, duke rrezikuar jetën e tyre.

Fatmirësisht nuk është raportuar asnjë i plagosur nga plumbat. Policia ka mbërritur në vendngjarje, ku ka sekuestruar armën e zjarrit tip pistoletë TT.

Advertisement

Uniformat blu kanë shoqëruar dy persona, ndërsa konflikti ka pasur motive banale.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy