Mjeku tregon pasojat e vaksinimit me detyrim: Shkakton ankth dhe depresion

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Mjeku tregon pasojat e vaksinimit me detyrim: Shkakton ankth dhe depresion

Mjeku Ilir Allkja deklaroi në emisionin “Quo Vadis” se vaksinimi me detyrim shkakton depresion dhe ankth.

Efikasiteti i vaksinave, shtoi mjeku, është vënë në dyshim nga shumë qytetarë, të cilët i kanë dërguar mesazhe duke hedhur hije skepticizmi mbi pandeminë e vaksinimin.

Advertisement

“Dhuna përmes vaksinimit me detyrim ndaj qytetarëve dhe administratës shkakton depresion dhe ankth. Unë jam kundër vaksinimit me detyrim; si mjek marr shumë mesazhe nga qytetarë që kanë dyshime për vaksinën.”

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy