Moti për ditën e mërkurë, 7 prill 2021

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti parashikohet i kthjellët me vranësira të lehta përgjatë maleve.

Era do të fryjë me drejtim juglindje-veriperëndim 1 deri 7 m/s. Përgjatë vijës bregdetare, zonat e ulëta pranë era do të jetë përkohësisht e vrullshme deri 15 m/sek.

Valëzimi në dete parashikohet i forcës 3 dhe 4 ballë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy