Municion luftarak në banesë dhe baste sportive, arrestohet 49-vjeçari në Durrës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Municion luftarak në banesë dhe baste sportive, arrestohet 49-vjeçari në Durrës

Ylli Agasi, 49 vjeç është arrestuar nga policia e Durrësit pasi posedonte municion luftarak pa leje dhe vinte baste sportive me celular.

“Shërbimet e Komisariatit të Policisë Durrës konstatuan se shtetasi Ylli Agasi, posedonte në ambientet e banesës së tij, në lagjen nr. 10, qindra fishekë luftarak, pa leje.”

Gjatë kontrollit në shtëpinë e tij u sekuestruan 773 fishekë luftarak.

Advertisement

Gjithashtu u sekuestrua edhe celulari i Agasit. /vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy