Ndiqet nga BMW-ja dhe goditet autobuzi i ekipit të Pogradecit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ndiqet nga BMW-ja dhe goditet autobuzi i ekipit të Pogradecit

Goditet autobusi i Kf Pogradecit para hyrjes ne Librazhd , nga nje mjet BMW duke i thyer xhamin.

 

Incidenti ndodhi pas ndeshjes në Elbasan e cila përfundoi 1-1.

 

Advertisement

Autobusi i Pogradecit eshte sulmuar me shishe dhe gurë.

Per 1 ore policia ndaloi autobusin e ekipit liqenor për të regjistruar procedurën në lidhje me sulmin e bërë qe dyshohet se eshte kryer nga tifozat e Elbasanit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy