Ndryshime në Kadastrën e Vlorës/  Ikën Reinard Metaj, ja kush emërohet në vend të tij

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ndryshime në Kadastrën e Vlorës/  Ikën Reinard Metaj, ja kush emërohet në vend të tij

Ndryshime të reja kanë ndodhur në Kadastrën e Vlorës. Reinard Metaj është larguar nga posti i drejtuesit dhe në vend të tij është emëruar Erdet Mandi.

 

Erdet Mandi pritet të prezantohet me stafin ditën e sotme . Mandi ka mbajtur më herët detyrën e shefit të hartografisë e më pas shef i legalizimeve pranë kadastrës Vlorë.

 

Advertisement

Ndryshimet në kadastrën e Vlorës në 4 vitet e fundit  kanë qenë të shpeshta, me shumë se 12 drejtorë disa prej të cilëve kanë qenë ë detyrë më pak se një muaj teksa ka pasur edhe nga ata që kanë ndenjur në detyrë pak dite. Vetëm gjatë vitit 2020 në 11 muaj kadastra ndërroi 9 drejtor.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy