Ndryshime në Policinë e Shetit/ Kush janë të emëruarit e rinj, nga Tirana në Shkodër e juglindje të vendit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ndryshime në Policinë e Shetit/ Kush janë të emëruarit e rinj, nga Tirana në Shkodër e juglindje të vendit

Këtë të hënë janë lajmëruar ndryshime në Policinë e Shtetit në disa komisariate në qarqe të ndryshme të vendit.

 

 

Bëhet me dije se ka ikur nga drejtimi i komisariatit nr.2 në Tiranë Edmond Pjetri, detyrën e të cilit do ta mbajë Loard Sallaku.

Advertisement

 

 

Nga komisariati i Pogradecit është larguar Oltion Agolli dhe është emëruar Klodian Kondi.

 

Advertisement

 

Në krujë është larguar Loard Sallaku dhe në vend të tij është vendosur Elton Shahin.

 

 

Advertisement

Nga Kavaja është larguar Emiljano Pashaj ndërsa nuk bëhet me dije kush do ta zëvendësojë postin e tij.

 

 

Sa i përket komisariatit të Devollit, është larguar Besim Palamani dhe është emëruar Kreshnik Alimadhi.

Advertisement

 

 

Nga Saranda është transferuar Klodian Kondi dhe në vend të tij është vendosur Oltion Agolli.

 

Advertisement

 

Ndryshime ka patur edhe në komisariatin e Shkodrës ku është larguar Asllan Shyti dhe është emëruar Idriz Daulle.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy