Bëni Like Struga.info në Facebook


Në lojë edhe makina luksoze e Kejvina Kthjellës/ Shtyhet seanca për konfiskimin e pasurive të Redjan Rrajës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Në lojë edhe makina luksoze e Kejvina Kthjellës/ Shtyhet seanca për konfiskimin e pasurive të Redjan Rrajës

Gjykata e Posacme Apelit  ka shtyrë për herë të trete sencen për kërkesen e SPAK për konfiskimim e pasurive të Redjan Rrajës, mes tyre dhe një makinë Audi model A8 për të cilën bashkëpronare është Kejvina Kthjella.

 

As Redjan Rraja dhe as Kejvina Kthjella nuk ishin të pranishëm e ndërsa seanca u shty për arsye se nuk ishtë e pranishme avokatja Kristina Marku e cila përfaqëson interesat e Marsela Bibës, bashkeshortja e Redjan Rrajës.

 

Advertisement

Nga ky hetim gjykata vendosi përjashtimin e avokates Marku dhe vendosi që çështjen ta ndjek avokati Edvis Gorishti. Seanca e rradhës është lënë me 31 janar.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy