Ngacmoi seksualisht dhe përndoqi 13-vjeçaren, arrestohet nkë 58-vjeçar në Durrës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ngacmoi seksualisht dhe përndoqi 13-vjeçaren, arrestohet nkë 58-vjeçar në Durrës

Vazhdojnë denoncimet dhe arrestimet për ngacmime dhe abuzime seksuale me të mitur.

 

Së fundmi në Durrës është prangosur një shtetas  58-vjec pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht dhe ka përndjekur një vajzë të mitur 13-vjece.

 

Advertisement

 

U arrestua shtetasi R. A., 58 vjeç, banues në Durrës, për veprat  penale “Ngacmim seksual” dhe “Përndjekja”. Pasi dyshohet se ka përndjekur dhe ka ngacmuar seksualisht një të  mitur 13 vjeçare, ben te ditur policia e Durresit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy