Një person me kapuç i vë flakën makinës së policit në Shkodër

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Një person me kapuç i vë flakën makinës së policit në Shkodër

Automjeti i një efektivi policie është djegur në qytetin e Shkodres. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të shtune.

Këto pamjet tregojnë se ngjarja nuk ishte aksidentale.

Advertisement

Një person me kapuç duket qe afrohet në makinën e efektivit Sokol Kroni dhe më pas i vë flakën. Autori, i veshur me rroba të errëta kujdeset që të mos shfaqe fytyrën tek kamerat e sigurisë për të mos i identifikuar.

Më pas ai është larguar me vrap ndërkohë që flakët shkrumbuan mjetin e parkuar. Makina tip “mitsubishi” ishte e parkuar pranë banesës së policit në lagjen 3 heronjtë. Policia dyshon se ngjarja lidhet me punën e efektivit.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy