Noizy nxirret nga qelia/ Reagon për herë të parë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Noizy nxirret nga qelia/ Reagon për herë të parë

Reperi i njohur shqiptar, Rigels Rajku, i njohur si Noizy është liruar nga qelia, pas arrestimit të tij, në Kosovë.

Noizy ka bërë reagimin e parë pas lirimit, në një postim në rrjetet sociale. Noizy publikon një video në instagram, ku shfaqet brenda një ashensori.

Advertisement

Siç shihet në video, Noizy është i veshur me rroba sportive, me çantë në shpinë dhe një kapuç në kokë, ndërsa me dorë bën shenjën e armës.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy