“Nuk rrezikoj prishjen e provave”/ Gjici kërkon lirim nga burgu, SPAK e “rrëzon”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Nuk rrezikoj prishjen e provave”/ Gjici kërkon lirim nga burgu, SPAK e “rrëzon”

Gjykata e Posaçme refuzon të lirojë Safet Gjicin.

 

Ish-kryebashkiaku i Kukësit kërkoi ndryshim mase me argumentin se hetimet mbaruan dhe nuk ka rrezik për prishjen e provave.  SPAK kërkoi të mbahet në qeli. GJKKO pranoi kërkesën e SPAK.

 

Advertisement

Gjici ndodhet në qeli pas publikimit të video-skandalit ku ai u shfaq në zyrën e tij teksa kryente marrëdhënie intime me Alma K, të cilës më pas i premtoi dhënien e një tenderi për sterilizimin e qenëve.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy