Panik dhe të shtëna në Vlorë, grabitje e armatosur në argjendari

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ngjarje e rëndë në qytetin e Vlorës paraditen e kësaj të enjte.

Dy persona të armatosur në bashkëpunim me njeri-tjetrin kanë grabitur një argjendari.

Gjatë grabitjes ka pasur disa të shtëna me armë zjarri.

Njeri nga autoret është arrestuar me nje pjese te bizhuterive te grabitura ndërsa tjetri është larguar po kërkohet nga policia.

Advertisement

Grabitja ka ndodhur në bulevardin “Ismail Qemali”.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy