Panik në Berat/ Shkrumbohet shtëpia nga zjarri

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një zjarr ka rënë në lagjen Uznove, në një banesë . Nga rënia e zjarrit është djegur totalisht banesa e Petrit Brahimaj .

E gjithë banesa është shkrumbuar e bashkë me to edhe orendite shtepiake qe ishin brenda.

Në vendngjarje mbërriti fillimisht policia dhe më pas edhe  zjarrfikësja që punoi për fikjen e zjarrit.

Fatëmirësisht ajo që ka më shumë rënda, nuk ka persona të lënduar.

Advertisement

Nga ana e specialisteve të policisë po punohet për shkaqet e rënies së zjarrit .

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy